Centrala Chorzów Centrala Chorzów ul. Metalowców 13a, 41-500 Chorzów, tel.: +48 606 616 508, 32 739 02 39
biuro@itd24.pl
Szeroki
wybór produktów
Profesjonalna
obsługa klienta
Wysoka jakość
obsługi
Strefa partnera

MANAGEMENT PORTAL

MANAGMENT PORTAL

  • Instalacja "nie jest trudniejsza od instalowania iTunes" – AV-Comparatives
  • Twórz, dostosowuj i przypisuj zasady indywidualnie lub grupami.
  • Graficzne pulpity nawigacyjne zapewniają przegląd bezpieczeństwa i priorytetów.
Podstawowe informacje

Protection Service for Business ułatwia wdrażanie, kontrolowanie i monitorowanie bezpieczeństwa punktów końcowych oraz powiązanych usług z poziomu jednej intuicyjnej konsoli. Oferuje bieżący wgląd we wszystkie urządzenia oraz ich status bezpieczeństwa. Rozbudowane pulpity nawigacyjne z rankingami priorytetu i wagi zagrożenia optymalizują zarządzanie, reagowanie na incydenty i rozwiązywanie problemów.

Ochrona współczesnych, zawierających wiele urządzeń środowisk przed zewnętrznymi zagrożeniami nie jest łatwa. Różnorodność punktów końcowych nieustannie rośnie, podobnie jak liczba sposobów, na jakie używa się ich poza sieciami biurowymi. Jeśli jednak chodzi o utrzymywanie bezpieczeństwa, prawdopodobnie największym wyzwaniem są kwestie wewnętrzne — sposób wykorzystania ograniczonego czasu i zasobów.

Protection Service for Business oferuje centralne wdrażanie, kontrolowanie i monitorowanie wszystkich punktów końcowych, a także niezbędne narzędzia zabezpieczające, takie jak zarządzania poprawkami, które zmniejszają nakład pracy związany z konserwacją i zarządzaniem.

X

FreshMail.pl