AsusPro

ASUS PRO

Nowoczesne i niezawodne urządzenia zaprojektowane specjalnie z myślą o klientach biznesowych, najkorzystniejsze na rynku warunki gwarancji, kompleksowa obsługa posprzedażowa oraz doskonałe warunki dla partnerów – ASUS wprowadza na polski rynek markę ASUSPRO oraz rozwija Dział Rozwiązań Biznesowych.

Rozwiązania ASUS dla biznesu będą oferowane pod wspólną marką ASUSPRO. W pierwszej kolejności notebooki, desktopy i komputery All-in-One, a w przyszłości także serwery – ASUS zaoferuje szerokie portfolio urządzeń, zaprojektowanych od podstaw z myślą o wymaganiach klientów biznesowych i spełniających najbardziej wyśrubowane branżowe standardy.

Notebooki ASUSPRO zostały wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów, co potwierdzają restrykcyjne testy wytrzymałościowe i spełniają wyśrubowane normy MIL(Military Standard). Komputery są odporne na upadki i wstrząsy, nacisk, zmiany temperatury i skoki napięcia, czy też pracę w hałasie i wilgoci.

Urządzenia posiadają odporne na zalanie klawiatury i wysokiej klasy ekrany, przyjazne dla oczu. Wyposażono są także w układ zabezpieczający TPM, technologię lokalizowania i zdalnego blokowania dostępu do danych na wypadek kradzieży, jak również w skanery linii papilarnych. Wszystko po to, aby spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa i doskonale trafiały w potrzeby nowoczesnego biznesu. Zarówno notebooki z rodziny ASUSPRO, jak i ich baterie objęte są 3-letnią gwarancją, realizowaną onsite.  

Ekstremalna niezawodność — przewyższa wymagający standard wojskowy US MIL-STD 810G

Notebooki ASUS z serii ASUSPRO są poddawane znacznie bardziej rygorystycznym testom, niż zwykłe notebooki. Przechodzą testy upadku, zawiasów oraz nacisku na wyświetlacz. Wyposażone są w odporne na wstrząsy dyski twarde z potrójnym mechanizmem ochrony, dzięki czemu dane są zawsze bezpieczne.

Rozszerzone testy upadków
Upadek z ponaddwukrotnie większej wysokości niż w standardowych notebookach

Wymagające testy zawiasów 
O 20 000 więcej cykli, niż w standardowych testach dla notebooków

Rozszerzone testy nacisku 
Nacisk większy nawet o 20% w porównaniu do normalnych notebooków

Klawiatura odporna na zalanie 
Sporadyczne rozlanie napoju nie stanowi już problemu

Odporny na wstrząsy dysk twardy chroni dane

Notebooki z serii ASUSPRO oferują zwiększoną ochronę dysków twardych dzięki absorbującej wstrząsy poduszce opracowanej z myślą o ochronie dysku przed wstrząsami podczas transportu. Dodatkowo, dyski twarde posiadają mechanizmy ochronne, na które składa się G-sensor i oprogramowanie, które aktywnie chroni przed mającymi nastąpić upadkami, zabezpieczając dane. Wbudowany, trójwymiarowy, cyfrowy przyspieszeniomierz posiada trzy tryby: wyłączony, norm alna czułość oraz wysoka czułość. Ostatnia opcja jest ustawiona domyślnie i wykrywanie upadków jest zawsze aktywne.

Trusted Platform Module zapewniający wydajne zabezpieczenie sprzętowe

Moduł Trusted Platform Module (TPM) jest układem sprzętowym wbudowanym w płytę główną, który bezpiecznie szyfruje dane, zmniejszając ryzyko stwarzane przez hakerów próbujących przechwycić hasła i klucze szyfrujące poufne dane. TPM to dodatkowa warstwa zabezpieczeń pozwalająca notebookom bezpieczniej wykonywać programy, dzięki czemu transakcje oraz komunikacja są bardziej wiarygodne. W połączeniu z opcjonalnym pakietem oprogramowania zabezpieczającego oferuje zdecydowanie zwiększone bezpieczeństwo całego systemu, ochronę plików, komunikacji email i prywatności. TPM umożliwia uzyskanie dużo skuteczniejszej ochrony od zapewnianej przez BIOS, system operacyjny czy jakąkolwiek aplikację niepowiązaną z TPM.

X