F-Secure wizjonerem według Gartner Magic Quadrant dla EPP

Biorąc pod uwagę naszą długą historię w branży i nasze znaczące inwestycje na przestrzeni lat w zakresie ochrony interesów naszych klientów, procesów i aktywów, jesteśmy naprawdę zaszczyceni, że możemy być wymienieni przez Gartnera w Magic Quadrant z 2018 roku dla EPP jako firma – wizjoner.

Jyrki Rosenberg

Wiceprezes wykonawczy, dział Corporate Security, F-Secure

 

Gartner nie popiera żadnego sprzedawcy, produktu lub usługi przedstawionego w swoich publikacjach badawczych i nie zaleca użytkownikom technologii wybierania tylko tych dostawców, którzy mają najwyższe oceny lub inne oznaczenia. Publikacje badawcze Gartnera zawierają opinie organizacji badawczej Gartnera i nie powinny być interpretowane jako stwierdzenia faktów. Gartner zrzeka się wszelkich gwarancji, wyrażonych lub domniemanych, w odniesieniu do tych badań, w tym wszelkich gwarancji przydatności handlowej lub przydatności do określonego celu.

GARTNER jest zastrzeżonym znakiem towarowym i usługowym firmy Gartner, Inc. i / lub jej podmiotów stowarzyszonych w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie i jest używany w niniejszym dokumencie za zgodą. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

Kamienie węgielne nowoczesnego cyberbezpieczeństwa

 • Detekcja punktu końcowego i odpowiedź
  Bazując na sukcesie naszej pionierskiej usługi wykrywania i reagowania, uzupełniamy nasze rozwiązania punktów końcowych o te możliwości.
 • Człowiek i maszyna
  Nasze unikalne podejście łączy zaawansowaną technologię i sztuczną inteligencję z najlepszą ludzką wiedzą.
 • Niezawodność
  Będąc w branży od 30 lat i konsekwentnie dostarczając na rynek rozwiązania najwyższej jakości, F-Secure jest jedynym dostawcą, który pięć razy zdobył nagrodę “Najlepsza ochrona’ od AV-Test.
 • Ukierunkowanie na klienta
  Słuchamy naszych klientów i rozwijamy nasze produkty w oparciu o ich potrzeby, wraz z naszymi klientami i partnerami na całym świecie.
 • Innowacyjność
  Nasze rozwiązania w zakresie punktów końcowych zawsze były jednymi z pierwszych, które uwzględniały najnowsze, najnowocześniejsze technologie, takie jak zarządzanie hasłami, ochrona przed oprogramowaniem ransomware i XFENCE dla komputerów Mac.

 

 

 

X