FLASHGATE

FLASHGATE

Od 2008 roku Flashgate, specjalizuje się w zagadnieniach bezpieczeństwa informatycznego.

Nasze oprogramowanie staje codziennie przed zadaniem zagwarantowania poufności dokumentów przetwarzanych przez użytkowników sfer biznesu, medycyny, nauki oraz instytucji rządowych. Tworzone przez nas systemy zabezpieczeń, są wkomponowane w codziennie użytkowane aplikacje umożliwiając swobodną prace i użytkowanie ulubionego oprogramowania. Choć z pozoru niewidoczne, nasze rozwiązania wyróżniają swoich użytkowników ponadprzeciętnym poziomem bezpieczeństwa danych, umożliwiając przedsiębiorstwom pełną kontrolę nad przepływem dokumentów w firmie i poza nią.

 

Zbudowaliśmy od podstaw i rozwijamy rozwiązania automatycznie szyfrujące, nadzorujące przepływ chronionych treści i monitorujące w czasie rzeczywistym systemy, w których zarówno same treści jak i sposób ich przetwarzania są przez nas zabezpieczane.

Stale udoskonalamy nasze oprogramowanie, poszerzając wachlarz wspieranych aplikacji, implementując najnowsze osiągnięcia w dziedzinie bezpieczeństwa, reagując natychmiast na wykryte luki. Efekty swojej pracy nieustannie testujemy, sprawdzamy  i poddajemy rozmaitym próbom w celu utworzenia możliwie doskonałej ochrony. 

W rezultacie, nasze rozwiązania należą do najnowocześniejszych na świecie. Naszą ambicją jest stać się liderem systemów do ochrony danych elektronicznych, wchodząc na kolejne światowe rynki – zaczynając od Europy. Posiadając aktywnych partnerów w Szwajcarii, Niemczech i Meksyku, Flashgate stale zbliża się do osiągnięcia swojego celu.

Dbamy o ciągły rozwój pamiętamy naszych kompetencji. Wiemy, że kluczem do sukcesu jest gromadzenie doświadczeń i przetwarzanie ich na praktyczne rezultaty w naszej pracy.

Nasza walka jest nieustanna jak nieustanny jest rozwój technologii IT.

X