Centrala Chorzów Centrala Chorzów ul. Metalowców 13a, 41-500 Chorzów, tel.: +48 606 616 508, 32 739 02 39
biuro@itd24.pl
Szeroki
wybór produktów
Profesjonalna
obsługa klienta
Wysoka jakość
obsługi
Strefa partnera

Poznaj naszą firmę

jesteśmy polskim dystrybutorem systemów zabezpieczeń w branży IT

Dystrybutor bezpieczeństwa IT

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów z zakresu bezpieczeństwa IT.

Cel - lider w branży bezpieczeństwa IT

Chcemy być znaną, cenioną i rozpoznawalną firmą w sektorze bezpieczeństwa IT. Z każdym rokiem cel staje się coraz bliższy i osiągalny. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się.

Dystrybucja czołowych marek międzynarodowych

W naszej ofercie znajdują się czołowi producenci: m.in. F-Secure, Quickheal, Seqrite, Sophos, Cyberoam, Flashgate, Asus.

Zostań naszym klientem

Poznaj naszą ofertę. Skontaktuj się z nami osobiście. Przeanalizuj ceny, warunki handlowe oraz korzyści dodatkowe. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zapraszamy.

Fundamentem naszej strategii jest Zespół!

Podstawą działania Naszej firmy jest  zgrany zespół, budujący trwałe i wartościowe relacje biznesowe z klientami.

Wzrost obrotów

Ostatnie lata to wzrost obrotów. Dziękujemy za zaufanie. Dziękujemy naszym klientom. Dzięki Wam możemy się rozwijać i poszerzać ofertę oraz osiągać wspólnie cele.

Poznaj bliżej naszą firmę

Firma ITD24 powstała w roku 2010 jako dystrybutor produktów firmy F-secure – fińskiego pioniera zabezpieczeń antywirusowych. W roku 2015 firmie zaufał również producent urządzeń UTM – firma Cyberoam – producent najwydajniejszych w swojej klasie urządzeń do ochrony sieci. Ten krok umocnił pozycję firmy jako dystrybutora w sektorze bezpieczeństwa IT.

Dzięki zgranemu zespołowi oraz jasnym zasadom współpracy firma co roku odnotowuje kilku dziesięcioprocentowy wzrost sprzedaży. Od początku 2015 roku inwestujemy w markę ASUS – producenta z szerokim portfolio urządzeń, zaprojektowanych od podstaw z myślą o wymaganiach klientów biznesowych i spełniających najbardziej wyśrubowane branżowe standardy.

Rok 2016 przyniósł nowe możliwości dzięki rozpoczęciu współpracy z indyjskim producentem oprogramowania antywirusowego, firmą Quick Heal. Dzięki wprowadzeniu marki biznesowej Quick Heal Seqrite oferta firmy została uzupełniona o rozwiązanie, które jest połączeniem inteligencji, analizy aplikacji oraz najnowocześniejszej technologii. Dzięki takim funkcjonalnościom jak DLP oraz szyfrowanie jest odpowiedzią na rozporządzenie dotyczące RODO, dając Partnerom szanse na rozwój i zwiększenie sprzedaży.

Współpraca z nami przynosi wymierne korzyści, dając nowe możliwości firmom, które nam już zaufały – współpracujemy z ponad 500 Partnerami!

Z naszych rozwiązań korzysta ponad 10 000 klientów końcowych w tym m.in. największe banki w Polsce, operatorzy telekomunikacyjni, ponad 5 000 klientów z sektora publicznego i ponad 4 000 klientów biznesowych.

W roku 2018 firma ITD24 Sp. z o.o. została otrzymała  tytuł Gazela Biznesu 2017. Jest to ranking najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw, który redakcja Pulsu Biznesu opublikowała już po raz osiemnasty.

Jesteśmy także sponsorem klubu piłkarskiego Piast Gliwice Futsal.

Zapraszamy do współpracy.

Profesjonalne wsparcie.

Na każdym etapie współpracy oferujemy bezpłatne wsparcie techniczne i doradztwo. 

Zatrudniamy profesjonalistów.

Nasz zespół tworzą specjaliści z branży zabezpieczeń w rynku IT. Jesteśmy najlepsi!

Pomagamy Twojemu biznesowi.

Wspieramy Partnerów na każdym etapie sprzedaży oraz wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom wprowadzając szkolenia, webinary, outsourcing usług it, spotkania z klientami i wiele innych aktywności na życzenie Partnera.

Zobacz dlaczego warto nam zaufać

świadczą o nas liczby
0
Liczba firm w kanale partnerskim
0
Marek z sektora bezpieczeństwa
0 mln
Sprzedanych licencji
0%
Wzrost obrotów rok do roku

Wizja i Misja firmy

Chcemy być najbardziej cenioną firmą na rynku zajmującą się dystrybucją produktów z sektora bezpieczeństwo IT, budowaną na zaufaniu Partnerów i jasnych zasadach współpracy. 

Wierzymy, że to ludzie tworzą firmę. I to dzięki ich pasji i pozytywnemu podejściu do życia możemy dążyć do ideału współpracy na poziomie Partner – Dystrybutor.

Ważne są dla nas: 

  • produkty najwyższej jakości
  • ponadprzeciętna jakosć usług
  • skuteczna realizacja wspólnych celów biznesowych
X

FreshMail.pl