ACER

Sprawdź naszą ofertę!

Wyświetl nasze wszystkie aukcje.

ACER

Przedsiębiorstwo założone w 1976 r. na Tajwanie, oferujące sprzęt, oprogramowanie i usługi z sektora IT. Zajmuje się także badaniami, projektowaniem, marketingiem, sprzedażą i obsługą posprzedażową sprzętu komputerowego i urządzeń mobilnych.

Swift OLED

Żywe kolory, ostry kontrast i wiele więcej. Wyświetlacze stosowane w Acer Swift OLED zapewniają doskonałe wrażenia wizualne, które zwiększają produktywność i pozwalają przenieść rozrywkę na wyższy poziom.

Rozwiązania antybakteryjne

Wybrane laptopy, monitory i inne urządzenia firmy Acer są wyposażone w rozwiązania antybakteryjne, które mają na celu zmniejszenie namnażania się drobnoustrojów na powierzchniach, które często wchodzą w kontakt ze skórą użytkowników. Ta powłoka pozwala na dłuższe utrzymanie czystości urządzeń i akcesoriów, dając Ci spokój ducha.

Normy wojskowe

Zyskaj pewność siebie w każdym środowisku dzięki laptopom o trwałości klasy wojskowej (MIL-STD-810H). Te niezawodne urządzenia zapewniają lepszą odporność na codzienne zużycie, dzięki czemu dłużej utrzymują sprawność i nadążają za aktywnym stylem życia.