Tenda

TENDA

Tenda Technology, firma założona w roku 1999, to uznany, wiodący dostawca urządzeń sieciowych. Misją Tenda jest dostarczanie niedrogich i łatwych w instalacji rozwiązań sieciowych oraz oferowanie innowacyjnych produktów najnowszej generacji, by ułatwić użytkownikom korzystanie z sieci.

Sercem działalności Tenda Technology jest innowacja. Tenda posiada dwa centra R&D (Badań i Rozwoju), w Shenzhen oraz w Chengdu, zatrudniające około 1000 pracowników; jedno centrum produkcyjne z około 3000 pracowników; a także nową bazę produkcyjną o powierzchni 120.000 m2 (w budowie).

Produkty Tenda obejmują sieci domowe, firmowe, switche, szerokopasmowe CPE, bramy, systemy PLC, szerokopasmowe sieci mobilne, kamery sieciowe itd. Wysoka wydajność, stabilny sygnał, łatwość obsługi i instalacji, najwyższa jakość i konkurencyjne ceny – oto główne cechy wszystkich produktów Tenda.

Dobra firma potrzebuje dobrego partnera strategicznego. W 2012 roku został nim Broadcom, a Tenda stała się najważniejszym partnerem tej firmy w Chinach. Tenda wykorzystuje procesor Broadcom, podobny do używanego w urządzeniach Apple, dzięki czemu produkty Tenda zyskały niezwykłą wydajność.

Siedzibą firmy Tenda jest Shenzhen w Chinach, jednak jej działalność rozszerzyła się na rynki światowe. Tenda utworzyła ponad 10 filii i 50 przedstawicielstw w Chinach. Od 2007 roku Tenda zaczęła wprowadzać swoją strategię brandingu światowego. Poprzez swoje rozległe kanały dystrybucji Tenda dostarcza produkty do ponad 100 krajów na całym świecie.

Tenda, jako pierwsza lokalna firma produkująca routery i bezprzewodowe urządzenia sieciowe w Chinach, musiała pokonać liczne przeszkody. Dzięki połączeniu badań i rozwoju, produkcji oraz sprzedaży Tenda oferuje najnowsze technologie i profesjonalny system serwisowy i staje się profesjonalną firmą high-tech, obecną na całym świecie.