Adres siedzibyAdres siedziby ul. Zabrska 49, 44-177 Paniówki, tel.: +48 (32) 338 92 28 | Dział handlowy: 510 019 048
biuro@itd24.pl
Szeroki
wybór produktów
Profesjonalna
obsługa klienta
Wysoka jakość
obsługi

Inteligentne oszczędzanie energii

Technologia oszczędzania energii ENERTIG to unikalne podejście do zmniejszenia zużycia i obniżenia kosztów energii elektrycznej poprzez stabilizację parametrów energii elektrycznej. Zauważalną i odczuwalną korzyścią są niższe koszty energii elektrycznej zarówno w małych firmach jak i dużych przedsiębiorstwach, w fabrykach, biurach, gminach i całych miastach.

Reduktor RGS działa na zasadzie inteligentnej stabilizacji i regulacji mocy czynnej w obwodach elektrycznych mieszanych dokonując ciągłej regulacji parametrów napięcia. W efekcie ma miejsce ograniczenie poboru energii elektrycznej przez odbiorniki, a co za tym idzie zmniejszenie opłat za moc czynną. W ten sposób ogranicza się zapotrzebowanie na moc, która jest potrzebna do wykonania przez odbiornik tej samej pracy, co jednocześnie wydłuża żywotność odbiornika. Reduktory RGS mogą być stosowane do zasilania istniejących lamp oświetleniowych występujących na rynku, w mieszanym środowisku elektrycznym, w budynkach handlowych, biurach, centrach handlowych, jak również we wszystkich rodzajach przemysłu.

Dzięki wysokiej jakość oferowanych przez nas produktów marki ENERTIGGWARANTUJEMY w umowie minimalny próg oszczędności – od 5 do 20% – w przeciwnym razie zwrócimy pieniądze!

Reduktory RGS, oprócz gwarantowanych oszczędności, to także większa wydajność i żywotność urządzeń elektrycznych oraz lamp. Zwrot z inwestycji z RGS następuje zwykle w czasie 3 – 4 lat (zatem okresie krótszym niż okres gwarancyjny – oferowany przez nas okres gwarancji to 5 lat z możliwością przedłużenia do 10 lat). Przy okazji realnych oszczędności przy zużyciu energii elektrycznej kładziemy także nacisk na ochronę środowiska i redukcję emisji CO2.

Dlaczego warto nawiązać współpracę z ITD24?

✓ specjalizujemy się w obwodach mieszanych oferując jedyne takie rozwiązanie na polskim rynku,
✓ gwarantujemy w umowie minimalny próg oszczędności,
✓ zapewniamy korzystne finansowanie umożliwiające pokrycie całkowitego kosztu zakupu technologii.

X