SOPHOS ENDPOINT

Sophos – istnieje na światowym rynku od ponad dwudziestu lat. W tym czasie zdobyła doświadczenie w projektowaniu systemów zabezpieczeń IT. Zaufało jej 35 milionów użytkowników na całym świecie

SOPHOS ENDPOINT

  • Chroń wszystkie swoje urządzenia
  • Jedna uproszczona konsola zarządzania
  • Lokalnie lub w chmurze

 

Ochrona następnej generacji

Przyjmujemy nowe podejście do ochrony. Sophos Endpoint blokuje złośliwe oprogramowanie i infekcje, identyfikując i zapobiegając technikom i zachowaniom używanym w prawie każdym exploicie.

Sophos Endpoint nie opiera się na opisach o tym, że łapie złośliwe oprogramowanie, co oznacza, że nie łapie zagrożeń wcale bez negatywnego wpływu na wydajność twojego urządzenia. Otrzymujesz ochronę, zanim exploity nawet się pojawią.

 

Blokada Malware

Sophos Endpoint działa na urządzeniu i w połączeniu z zaporą sieciową wykrywa i izoluje uszkodzone urządzenia. Synchronized Security zapewnia dodatkowy kontekst dostarczania informacji z sieci.

 
Analizy behawioralne
Określa podejrzane zachowania, pozwalające na wykrywanie szkodliwego oprogramowania zaprojektowanego specjalnie w celu uniknięcia tradycyjnych rozwiązań.

Wykrywanie ruchu
Wstępnie filtruje cały ruch HTTP i śledzi podejrzany ruch, a także ścieżkę pliku procesu wysyłającego szkodliwy ruch.

Zintegrowany punkt końcowy i sieć
Natychmiastowa i automatyczna komunikacja między punktem końcowym a siecią ostrzega podejrzany system o dokładnie tym, co wykrywa zapora, umożliwiając agentowi punktu końcowego natychmiastowe wykorzystanie tych informacji w celu wykrycia procesu stojącego za zagrożeniem.

Izolacja
Częścią rozwiązania problemu jest poddanie go kwarantannie, aby nie rozprzestrzeniał się. W razie potrzeby izolujemy nawet zainfekowane urządzenia, dopóki nie będziemy pewni, że są bezpieczne.

Usuwanie zagrożeń
Jeśli znajdziemy coś złośliwego, zrobimy to za Ciebie. Przynajmniej tyle możemy zrobić. Sprawiamy, że jest to proste i automatyczne.

Zsynchronizowane zabezpieczenia
Automatyzując odnajdywanie zagrożeń, śledzenie i reagowanie, zsynchronizowane zabezpieczenia rewolucjonizują wykrywanie zagrożeń. Czas reakcji na incydent zmniejsza się wykładniczo, a zasoby taktyczne mogą zostać ponownie skoncentrowane na analizie strategicznej.

 

Kompletna kontrola

Z łatwością egzekwuj zasady dotyczące sieci, aplikacji, urządzeń i danych dzięki bezproblemowej integracji z agentem końcowym i konsolą zarządzania.

Kontrola sieciowa Filtrowanie sieciowe oparte na kategoriach wymuszane zarówno w sieci korporacyjnej, jak i poza nią

Kontrola aplikacji Wskaż i kliknij, aby zablokować aplikacje według kategorii lub według nazwy

Kontrola urządzeń Zarządzany dostęp do nośników wymiennych i urządzeń mobilnych

Kontrola danych Zapobieganie utracie danych (DLP) przy użyciu gotowych lub niestandardowych reguł

 

Wyrafinowana prostota

Podobnie jak Twój ulubiony smartfon lub aplikacja internetowa, Sophos Endpoint Protection zapewnia zaawansowaną funkcjonalność w połączeniu z prostym, intuicyjnym interfejsem użytkownika.

  • Szybkie i łatwe wdrożenie z chmury lub lokalnie
  • Domyślne zasady skonfigurowane do równoważenia ochrony, użyteczności i wydajności
  • Automatyczne usuwanie produktów bezpieczeństwa punktów końcowych firm zewnętrznych
  • Konfiguracja typu „wskaż i kliknij” zaawansowanych funkcji, takich jak HIPS i kontrola urządzeń, możliwa dzięki stale aktualizowanym danym z SophosLabs

 

Podstawowe informacje
X