SOPHOS UTM

Sophos – istnieje na światowym rynku od ponad dwudziestu lat. W tym czasie zdobyła doświadczenie w projektowaniu systemów zabezpieczeń IT. Zaufało jej 35 milionów użytkowników na całym świecie

SOPHOS UTM

Sophos UTM 9.4 jest jednym z pierwszych produktów Sophos, oferujących zaawansowaną technologię sandboxingu w chmurze nowej generacji. 

Sandstorm zapewnia zupełnie nowy poziom analizy, widoczności i ochrony przed ransomware oraz ukierunkowanym atakiem. Może szybko i dokładnie zidentyfikować nieuchwytne zagrożenia, zanim te przedostaną się do Twojej sieci. Sandstorm jest:

  • Łatwy do wypróbowania, wdrożenia i zarządzania.
  • Skuteczny w blokowaniu wymykających się zagrożeń.
  • Prosta i wydajna ochrona w chmurze. 

A co niezwykle ważne: To ochrona klasy korporacyjnej w cenie prywatnej.

Nie komplikujemy

Sophos UTM jest prosty, posiada intuicyjny interfejs użytkownika i został stworzony dla Ciebie. Pozwala na szybkie zabezpieczenie Twojej sieci i użytkowników, a także sprawia, że codzienne zarządzanie nim jest łatwe.

 

Szybszy od światła

Stworzyliśmy Sophos UTM, by dostarczać ogromną wydajność. W tym celu użyliśmy wielordzeniowej technologii Intela, dysków SSD i przyspieszonego skanowania zawartości w pamięci. Potężny… i szybki.

 

Ochrona wszystkiego w jednym

Oferujemy najnowszą ochronę zapory nowej generacji, a także funkcje, których nie możesz uzyskać nigdzie indziej – w tym mobilne, internetowe, szyfrowanie wiadomości e-mail i DLP. Bez dodatkowego sprzętu. Bez dodatkowych kosztów. Po prostu wybierz, co chcesz wdrożyć.

 

Logowanie i raportowanie

Nasze wbudowane raporty oznaczają, że wiesz dokładnie, co dzieje się z Twoimi użytkownikami. Naprawiaj szybko problemy i kształtuj zasady, zachowując bezpieczeństwo użytkowników i zwiększając wydajność sieci. Otrzymujesz również raporty szczegółowe w standardzie, przechowywane lokalnie bez potrzeby stosowania oddzielnych narzędzi.

 

Elastyczne wdrażanie

Sophos UTM nie ma sobie równych pod względem elastyczności wdrażania: wybierz sprzęt, oprogramowanie  lub chmurę z prostymi opcjami dla wysokiej dostępności, klastrami, łącznością w oddziale firmy, sieciami bezprzewodowymi oraz scentralizowanym zarządzaniem i raportowaniem. W przeciwieństwie do naszych konkurentów, nie decydujemy się na kompromisy dotyczące funkcji lub wydajności. Każda funkcja jest dostępna dla każdego modelu i formy.

X