Marki

F-Secure

Nikt nie zna się na cyberbezpieczeństwie tak, jak F-Secure. Od trzech dekad wprowadzamy innowacje w dziedzinie bezpieczeństwa cyfrowego, chroniąc dziesiątki tysięcy firm i miliony ludzi.

Dzięki niedoścignionemu doświadczeniu w dziedzinie ochrony urządzeń końcowych, a także detekcji i reakcji, F-Secure strzeże przedsiębiorstwa i konsumentów przed zaawansowanymi cyberatakami, naruszeniami ochrony danych i epidemiami ransomware’u. Wyrafinowana technologia F-Secure łączy maszynowe uczenie się z ludzką wiedzą ekspertów pracujących w renomowanych laboratoriach firmy w jedno unikatowe podejście określane mianem Live Security.

Bezpieczeństwo

Niezależnie od tego, czy chodzi o kontakt z rodziną, zarządzanie finansami, czy zachowanie bezcennych wspomnień, Twoje cyfrowe chwile zasługują na ochronę. Zabezpiecz swoje urządzenia za pomocą nagradzanego anty­wirusa Total.

Prywatność

Odkrywaj nowe światy prywatnie. Nieograniczona sieć VPN produktu Total pozwala na zachowanie kontroli nad prywatnością za pomocą zaledwie jednego kliknięcia. Ciesz się bezpiecznymi i prywatnymi cyfrowymi chwilami, gdziekolwiek jesteś.
X