Poznaj naszą firmę

jesteśmy polskim dystrybutorem systemów zabezpieczeń w branży IT

Historia firmy

Firma ITD24 powstała w roku 2010 jako dystrybutor produktów firmy F-secure – fińskiego pioniera zabezpieczeń antywirusowych. W roku 2015 firmie zaufał również producent urządzeń UTM – firma Cyberoam – producent najwydajniejszych w swojej klasie urządzeń do ochrony sieci. Ten krok umocnił pozycję firmy jako dystrybutora w sektorze bezpieczeństwa IT.

Dzięki zgranemu zespołowi oraz jasnym zasadom współpracy firma co roku odnotowuje kilku dziesięcioprocentowy wzrost sprzedaży. Od początku 2015 roku inwestujemy w markę ASUS – producenta z szerokim portfolio urządzeń, zaprojektowanych od podstaw z myślą o wymaganiach klientów biznesowych i spełniających najbardziej wyśrubowane branżowe standardy.

Rok 2016 przyniósł nowe możliwości dzięki rozpoczęciu współpracy z indyjskim producentem oprogramowania antywirusowego, firmą Quick Heal. Dzięki wprowadzeniu marki biznesowej Quick Heal Seqrite oferta firmy została uzupełniona o rozwiązanie, które jest połączeniem inteligencji, analizy aplikacji oraz najnowocześniejszej technologii. Dzięki takim funkcjonalnościom jak DLP oraz szyfrowanie jest odpowiedzią na rozporządzenie dotyczące RODO, dając Partnerom szanse na rozwój i zwiększenie sprzedaży.

Współpraca z nami przynosi wymierne korzyści, dając nowe możliwości firmom, które nam już zaufały – współpracujemy z ponad 500 Partnerami!

Z naszych rozwiązań korzysta ponad 10 000 klientów końcowych w tym m.in. największe banki w Polsce, operatorzy telekomunikacyjni, ponad 5 000 klientów z sektora publicznego i ponad 4 000 klientów biznesowych.

Zapraszamy do współpracy.

Zobacz dlaczego warto nam zaufać

świadczą o nas liczby
0
Liczba firm w kanale partnerskim
0
Marek z sektora bezpieczeństwa
0 mln
Sprzedanych licencji
0%
Wzrost obrotów rok do roku

Dystrybutor bezpieczeństwa IT

Specjalizujemy się w sprzedaży produktów z zakresu bezpieczeństwa IT.

Cel - lider w branży bezpieczeństwa IT

Chcemy być znaną, cenioną i rozpoznawalną firmą w sektorze bezpieczeństwa IT. Z każdym rokiem cel staje się coraz bliższy i osiągalny. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się.

Dystrybucja czołowych marek międzynarodowych

W naszej ofercie znajdują się czołowi producenci: m.in. F-Secure, Quickheal, Seqrite, Sophos, Cyberoam, Flashgate, Asus.

Zostań naszym klientem

Poznaj naszą ofertę. Skontaktuj się z nami osobiście. Przeanalizuj ceny, warunki handlowe oraz korzyści dodatkowe. Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Zapraszamy.

Fundamentem naszej strategii jest Zespół!

Podstawą działania Naszej firmy jest  zgrany zespół, budujący trwałe i wartościowe relacje biznesowe z klientami.

Wzrost obrotów

Ostatnie lata to wzrost obrotów. Dziękujemy za zaufanie. Dziękujemy naszym klientom. Dzięki Wam możemy się rozwijać i poszerzać ofertę oraz osiągać wspólnie cele.

Profesjonalne wsparcie.

Na każdym etapie współpracy oferujemy bezpłatne wsparcie techniczne i doradztwo. 

Zatrudniamy profesjonalistów.

Nasz zespół tworzą specjaliści z branży zabezpieczeń w rynku IT. Jesteśmy najlepsi!

Pomagamy Twojemu biznesowi.

Wspieramy Partnerów na każdym etapie sprzedaży oraz wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom wprowadzając szkolenia, webinary, outsourcing usług it, spotkania z klientami i wiele innych aktywności na życzenie Partnera.

Poznaj nasz zespół

Dział handlowy

Bezpieczeństwo IT / Rozwiązania sprzętowe

Jacek Wręczycki
Starszy Specjalista ds. handlowych
jacek.wreczycki@itd24.pl
tel: 510 019 048

Artur Barszcz
Specjalista ds. handlowych
artur.barszcz@itd24.pl
tel: 510 019 060

Energetyka / Fotowoltaika

Wojciech Górka
Doradca techniczno – handlowy
wojciech.gorka@itd24.pl
tel: 786 953 777

Bartosz Kondek
Główny Specjalista działu elektrycznego
oraz rozwiązań OZE

bartosz.kondek@itd24.pl
tel: 796 751 052

Dział techniczny

Marcin Magielski
Specjalista ds. IT
marcin.magielski@itd24.pl
tel: 510 019 034

Tomasz Głogowski
Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT
tomasz.glogowski@itd24.pl
tel: 510 019 035

Logistyka

Karolina Wasik
Specjalista ds. logistyki
karolina.wasik@itd24.pl
tel: 510 019 061

Administracja / Księgowość

Barbara Lewandowska
Kierownik działu
administracja@itd24.pl
tel: 798 534 404

Zarząd

Krzysztof Bochenek
Członek Zarządu
krzysztof.bochenek@itd24.pl
tel: 510 019 036

Mariusz Kopeć
Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu
mariusz.kopec@itd24.pl
tel: 510 019 038

Rafał Borowiec
Prezes Zarządu
rafal.borowiec@itd24.pl
tel: 514 545 455

Wspieramy

PIAST GLIWICE (FUTSAL)

Drużyna grająca w Futsal Ekstraklasie na jednym z najnowocześniejszych obiektów widowiskowo-sportowych w kraju, czyli Hali Arena Gliwice.

PIAST GLIWICE (FUTSAL)

Jedna z sekcji Stowarzyszenia Piasta Gliwice co roku wymieniana wśród faworytów do zdobycia medalu najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

REPREZENTACJA POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ (RP6)

Srebrny medal zdobyty w Portugalii jest największym sukcesem piłkarskim wśród wszystkich odmian piłkarskiego rzemiosła w Polsce.

REPREZENTACJA POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ (RP6)

Reprezentacji Polski w piłce nożnej sześcioosobowej, aktualni Wicemistrzowie Świata.

ITD24 REMEDIUM PYSKOWICE

Jeden z najstarszych zespołów na piłkarskiej mapie Polski w piłce nożnej 5-osobowej. Najpopularniejszy i najwyżej notowany klub w miejscowości Pyskowice położonej pod Gliwicami.

ITD24 REMEDIUM PYSKOWICE

Prawie 15-letnia historia pamięta pojedynki w Ekstraklasie z takimi zespołami jak Pogoń Szczecin czy Wisła Kraków. Dzisiaj występy w 1. lidze cieszą licznie wspierających kibiców, którzy są wizytówką popularnych „Mamutów”.

PIAST GLIWICE - FUTSAL JUNIOR

Blisko 100 młodych adeptów na prawie 10 obiektach sportowych w kilku dzielnicach każdego dnia szlifuje swoje możliwości sportowe na zajęciach piłkarskich oraz ogólnorozwojowych pod okiem uznanych i wielokrotnie nagradzanych fachowców.

PIAST GLIWICE - FUTSAL JUNIOR

Blisko 100 młodych adeptów na prawie 10 obiektach sportowych w kilku dzielnicach każdego dnia szlifuje swoje możliwości sportowe na zajęciach piłkarskich oraz ogólnorozwojowych pod okiem uznanych i wielokrotnie nagradzanych fachowców.

DOM DZIECKA NR 2 W GLIWICACH

Placówka socjalizacyjna o charakterze opiekuńczo-wychowawczym. Dom Dziecka nr 2 opiekuje się i wychowuje kilkanaście dzieci wspierając ich indywidualne zainteresowania i uzdolnienia.

DOM DZIECKA NR 2 W GLIWICACH

Organizowane są zajęcia plastyczne, sportowe czy komputerowe; ponadto młodzież z DD nr 2 ma możliwość uczęszczać na organizowane w Gliwicach koło taneczne, modelarskie i inne.

PRZEDSZKOLE NR 28 W GLIWICACH

Przedszkole wchodzące w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolego nr 4 w Gliwicach jest usytuowane na Osiedlu Obrońców Pokoju. Przedszkole położone jest w pobliżu znanej z historii Radiostacji Gliwickiej.

PRZEDSZKOLE NR 28 W GLIWICACH

Znajduje się na małym osiedlu z dala od gwaru i zgiełku dużej aglomeracji miejskiej, w pobliżu kompleksu łąk i lasów, co stanowi niewątpliwy atut.

TURNIEJ ZA 1 UŚMIECH

Turniej charytatywny organizowany cyklicznie w Gliwicach na rzecz najbardziej potrzebujących. Celem turnieju jest zapewnienie środków pieniężnych, potrzebnych do zorganizowania wspaniałych wakacji dla najmłodszych.

TURNIEJ ZA 1 UŚMIECH

Warto podkreślić, że pomysłodawcami tego niesamowicie popularnego wydarzenia są Jarosław Jenczmionka oraz ś.p. Jurek Wojewódzki, który namalował w sercach wielu Gliwiczan niesamowitą historię z Jego udziałem.

CALINECZKA MARYSIA

Dzielna, cudowna i przede wszystkim radosna dziewczynka, która postanowiła żyć, mimo wszystko.

CALINECZKA MARYSIA

Dzielna, cudowna i przede wszystkim radosna dziewczynka, która postanowiła żyć, mimo wszystko.

Wyróżnienia

Gazela
Biznesu

Gazela Biznesu 2017 za najbardziej dynamiczne polskie przedsiębiorstwo wg Pulsu Biznesu.

Gold
Partner

Posiadamy  status GOLD w Lenovo Partner Engage Program.

Partner dekady
marki F-Secure

Jesteśmy dystrybutorem oraz Partnerem Dekady marki F-Secure.

Wizja i Misja firmy

Chcemy być najbardziej cenioną firmą na rynku zajmującą się dystrybucją produktów z sektora bezpieczeństwo IT, budowaną na zaufaniu Partnerów i jasnych zasadach współpracy. 

Wierzymy, że to ludzie tworzą firmę. I to dzięki ich pasji i pozytywnemu podejściu do życia możemy dążyć do ideału współpracy na poziomie Partner – Dystrybutor.

Ważne są dla nas: 

  • produkty najwyższej jakości
  • ponadprzeciętna jakosć usług
  • skuteczna realizacja wspólnych celów biznesowych
X