Jeśli Twoje dziecko korzysta z Androida, potrzebujesz tego

“Dla dzieci aplikacje to sposób, w jaki korzystają z telefonu” – wyjaśnia Timo Salmi, starszy menedżer ds. marketingu produktów F-Secure – “Kontrola daje rodzicom pewność, że ich dzieci używają tylko tych aplikacji, których powinny, niezależnie od tego czy są przed telewizorem, w autobusie, czy w pokoju.”

Kontrola aplikacji to część reguł rodzinnych i jest teraz dostępna dla wszystkich urządzeń z systemem Android w systemie F-Secure SAFE, który jest dołączany razem z usługą FREEDOME VPN w TOTAL. Narzędzia te pozwalają ustalić zdrowe granice, które zapewniają dobre samopoczucie dzieci, pozwalając im cieszyć się dobrymi rzeczami w Internecie.

Innymi słowy, pomaga rodzicom dzieci w Internecie w taki sam sposób, jakby to było w prawdziwym świecie.

Kreator ustawień Reguł Rodzinnych poprowadzi Cię przez konfigurowanie kontroli aplikacji na Androidzie Twojego dziecka. Możesz zdecydować, w jaki sposób TOTAL ma traktować nowe aplikacje i wybrać, czy chcesz ustawić limity na te, które są już zainstalowane.

„Dozwolone” aplikacje nie mają żadnych ograniczeń, aplikacje „Zablokowane” nigdy nie mogą być dostępne, a aplikacje „Ograniczone czasowo” są dostępne w limitach czasowych określonych z Twoim dzieckiem.

Tak, z twoim dzieckiem.

Celem reguł rodzinnych jest włączenie dziecka w proces ustalania limitów, aby zrozumieć, w jaki sposób limity te rozszerzają się wraz z upływem czasu i dobrym zachowaniem.

 

Korzystając z zaleceń bazujących na wieku Twojego dziecka, możesz ustawić limity czasowe zgodne z potrzebną dziecku ilością snu zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy. Wybierz, jaki rodzaj treści chcesz zablokować.

Pomijając aplikacje, można filtrować również wyniki wyszukiwania dzieci, zgodnie z wybranymi ustawieniami.

    

Teraz możesz sprawdzić i edytować ustawienia swojego dziecka w sekcji “bezpieczny dom” na urządzeniu, gdziekolwiek jesteś. Możesz także spać spokojnie wiedząc, że Twoje dziecko ma kompleksową ochronę przed wszystkimi zagrożeniami internetowymi, niezależnie od tego, czy są to wirusy, złe strony internetowe lub nieodpowiednie aplikacje.

X