Adres siedzibyAdres siedziby ul. Zabrska 49, 44-177 Paniówki, tel.: +48 (32) 338 92 28 | Dział handlowy: 510 019 048
biuro@itd24.pl
Szeroki
wybór produktów
Profesjonalna
obsługa klienta
Wysoka jakość
obsługi

QUICK HEAL ANTIVIRUS PRO

QUICK HEAL ANTIVIRUS PRO

  • Wykrywa i blokuje nieznane szkodliwe oprogramowanie
  • Automatycznie blokuje dostęp do zainfekowanych, fałszywych oraz wyłudzających stron internetowych
  • Chroni Twoje informacje przed programami wyłudzającymi dane
  • Automatycznie skanuje zewnętrzne nośniki danych w poszukiwaniu infekcji oraz zagrożeń
Podstawowe informacje

Zwycięzca testów
Oprogramowanie Quick Heal należy do najlepszych dostępnych na rynku. Potwierdzają to testy wiodących organizacji branżowych każdego roku, m.in.AV-Comparatives i AVLab w których oprogramowanie otrzymuje zwycięskie nagrody i zajmuje czołowe miejsca. Od lat produkty marki Quick Heal znajdują się w czołówce producentów oprogramowania antywirusowego.

 

Ochrona bankowości internetowej
Oprogramowanie chroni Twoje finansowe dane podczas korzystania z bankowości internetowej lub zakupów w Internecie. Quick Heal Safe Banking zapobiega przed przekierowaniem na fałszywej stronie www jak również blokuje keyloggery, które zapisują informację o danych z klawiatury.

 

Ochrona rodzicielska
Ochrona rodzicielska pomaga rodzicom upewnić się, że ich dzieci korzystają z Internetu konstruktywnie ale są równocześnie chronione przed jego zagrożeniami

 

 

Ochrona przed atakami Ransomware
Ta funkcja wykrywa infekcje próbujące dostać się do Twojego system przez zainfekowane maile oraz inne media jak USB. Monitoruje działania pobranych plików. Posiada narzędzie do backupu oraz naprawy uszkodzonych plików.

 

 

PC Tuner
Pomaga poprawić wydajność Twojego komputera, szczególnie w czasie zadań wymagających użycia dużej ilości  zasobów. Daje dostęp do tablicy, umożliwiającej pozbycie się niepotrzebnych plików, zduplikowanych danych, zwolnić pamięć, wyczyścić rejestr oraz wykonać inne czynności, które pomogą przyspieszyć działanie Twojego komputera.

 

PC2MobileScan
Daje możliwość podłączenia Twojego telefonu do komputera i przeskanowania w poszukiwaniu niebezpiecznych plików. Moduł ten wspiera urządzenia: Windows, Android, iOS, BlackBerry oraz Symbian.

 

 

Ochrona przed kradzieżą danych
Można w łatwy sposób zablokować nieautoryzowane kopiowanie danych z Twojego komputera na dyski USB.

 

 

 

Intuicyjny w zarządzaniu panel administracyjny
Oprogramowanie antywirusowe Quick Heal automatycznie podejmie za Ciebie decyzje bezpieczeństwa dotyczące zabezpieczania danych, ochrony płatności i wiele innych w przypadku niedoświadczonych użytkowników. Konfiguracja szczegółowa będzie idealnym rozwiązaniem dla osób bardziej zaawansowanych, które są świadome swoich potrzeb. Całość zarządzania programem jest intuicyjna i łatwa w zarządzaniu.

 

Dlaczego wersja cyfrowa
Wersja cyfrowa to same korzyści. Przede wszystkim szybkość i łatwość instalacji. Już kilka minut po instalacji, można cieszyć się pełno funkcjonalnym oprogramowaniem. Opcja ta jest równocześnie bezpieczna, ponieważ kod automatycznie trafia na Twoją skrzynkę pocztową.

X