Adres siedzibyAdres siedziby ul. Zabrska 49, 44-177 Paniówki, tel.: +48 (32) 338 92 28 | Dział handlowy: 510 019 048
biuro@itd24.pl
Szeroki
wybór produktów
Profesjonalna
obsługa klienta
Wysoka jakość
obsługi

QUICK HEAL INTERNET SECURITY

QUICK HEAL INTERNET SECURITY

  • Ponad 20 funkcjonalności, które skutecznie uchronią Cię przed zagrożeniami.
  • Zwycięzca testów oraz wielokrotnie nagradzany przez czołowe organizacje branżowe: m.in. AV-Comparatives i AVLab.
  • Pełna, skuteczna ochrona prywatności
  • Bardzo niskie obciążenie systemu podczas pracy
  • Polska wersja językowa
Podstawowe informacje

Quick Heal Internet Security Premium. 
Profesjonalna i skuteczna ochrona antywirusowa.  Twój najlepszy wybór.

Marka Quick Heal jest jedną z wiodących firm w zakresie rozwiązań bezpieczeństwa IT, która działa na rynku od ponad 20 lat. Quick Heal może pochwalić się certyfikatami ISO 9001, ISO 20000 oraz ISO 27001, które gwarantują zarówno skuteczność mechanizmów zapewniających bezpieczeństwo danych, jak i fachową obsługę techniczną. Wielokrotny zwycięzca testów porównawczych i jakościowych.

 

Podstawowe informacje i korzyści:
Lista korzyści to ponad 20 funkcjonalności, które skutecznie uchronią Twój komputer, Twoje dane przed zagrożeniami które można napotkać we współczesnym świecie informatycznym.

Zwycięzca testów
Oprogramowanie Quick Heal należy do najlepszych dostępnych na rynku. Potwierdzają to testy wiodących organizacji branżowych każdego roku, m.in.AV-Comparatives i AVLab w których oprogramowanie otrzymuje zwycięskie nagrody i zajmuje czołowe miejsca. Od lat produkty marki Quick Heal znajdują się w czołówce producentów oprogramowania antywirusowego.

 

Ochrona bankowości internetowej
Oprogramowanie chroni Twoje finansowe dane podczas korzystania z bankowości internetowej lub zakupów w Internecie. Quick Heal Safe Banking zapobiega przed przekierowaniem na fałszywej stronie www jak również blokuje keyloggery, które zapisują informację o danych z klawiatury.

 

 

Ochrona rodzicielska
Ochrona rodzicielska pomaga rodzicom upewnić się, że ich dzieci korzystają z Internetu konstruktywnie ale są równocześnie chronione przed jego zagrożeniami

 

 

Ochrona przed atakami Ransomware
Ta funkcja wykrywa infekcje  próbujące dostać się do Twojego system przez zainfekowane maile oraz inne media jak USB. Monitoruje działania pobranych plików. Posiada narzędzie do backupu oraz naprawy uszkodzonych plików.

 

 

X