Adres siedzibyAdres siedziby ul. Zabrska 49, 44-177 Paniówki, tel.: +48 (32) 338 92 28 | Dział handlowy: 510 019 048
biuro@itd24.pl
Szeroki
wybór produktów
Profesjonalna
obsługa klienta
Wysoka jakość
obsługi

ENDPOINT SECURITY CLOUD

Endpoint Security Cloud

Seqrite Endpoint Security Cloud to łatwe i wszechstronne rozwiązanie pozwalające zarządzać bezpieczeństwem wielu stacji końcowych zdalnie z dowolnego miejsca. Niezależnie czy jesteś w podróży, lub pracujesz z domu, Seqrite EPS Cloud zapewnia pełne bezpieczeństwo z łatwym zarządzaniem.

 
Podstawowe informacje
Porównanie

Wszechstronne zarządzanie bezpieczeństwem stacji końcowych.

Seqrite Endpoint Security Cloud to proste, jednak potężne narzędzie nie wymagające sprzętu/oprogramowania zarządzania i pozwala na kontrolę bezpośrednio z chmury. Pozwala na utrzymanie kontroli nad dostępem do stron internetowych oraz danych za pomocą wielu funkcji takich jak Zaawansowana Kontrola Urządzeń, DLP, Zarządzanie Aktywami itp.

Wielowarstwowa ochrona

Seqrite Endpoint Security jest certyfikowany przez wiele branżowych certyfikacji, integruje także innowacyjne technologie takie jak Zaawansowany Skan DNA, Wykrywanie Zachowania oraz Anty Ransomware w celu ochrony systemu przed złośliwym oprogramowaniem i zaawansowanymi zagrożeniami na wielu poziomach.

 

Mniejszy wymóg wiedzy technicznej do zarządzania rozwiązania ochrony stacji końcowych

Rozwiązanie nie wymaga dedykowanych pracowników technicznych aby zarządzań rozwiązaniem bezpieczeństwa. Jest hostowane w chmurze i automatycznie aktualizowane nie wymagając własnych zasobów czy wiedzy technicznej. Zapewnia szybsze dostarczenie aktualizacji produktu, które automatycznie zostają wdrożone na stacjach końcowych.

Centralne Zarządzanie i Kontrola

Przyjazdny dla użytkownika interfejs do monitorowania, konfigurowania i zarządzania systemami w sieci z szczegółowymi raportami i graficznym panelem.

Funkcja Standard Advanced Premium
Antywirus
Anty Ransomware
Ochrona Email
IDS/IPS
Firewall
Ochrona Przeglądania
Ochrona Antyphishing
Ochrona Antyspam  
Filtrowanie Web  
Zaawansowana Kontrola Urządzeń  
Kontrola Aplikacji  
Zarządzanie Aktywami    
Tune-up    
Ochrona przed wyciekiem danych (DLP)   Dodatkowa paczka Dodatkowa paczka
X