Adres siedzibyAdres siedziby ul. Zabrska 49, 44-177 Paniówki, tel.: +48 (32) 338 92 28 | Dział handlowy: 510 019 048
biuro@itd24.pl
Szeroki
wybór produktów
Profesjonalna
obsługa klienta
Wysoka jakość
obsługi

UNIFIED THREAT MANAGMENT

UNIFIED THREAT MANAGMENT

Pojedyncze rozwiązanie dla wszystkich potrzeb bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie. Z urządzeniem UTM jako pierwsza linia ochrony, twoja sieć jest bezpieczna i twoi pracownicy mogą skupić się na produktywności i sprawach biznesowych.

Podstawowe informacje

Firewall

Administratorzy mogą zezwolić lub zablokować ruch sieciowy między wewnętrznymi i zewnętrznymi sieciami na podstawie reguł organizacyjnych. Firewall działa na zasadzie „zablokuj wszystko, zezwól tylko na to co jest potrzebne”, żaden przychodzący ruch nie może bezpośrednio dostać się do wewnętrznej sieci.

System Zapobiegania Włamaniom (IPS)

Analizuje ruch sieciowy w czasie rzeczywistym i zapobiega wielu typom ataków takich jak DoS i DDoS zanim dostaną się do sieci.

Antywirus

Skanuje cały przychodzący i wychodzący ruch sieciowy na poziomie bramy sieciowej. Wspiera istniejące rozwiązania antywirusowe redukując okno podatności.

Filtrowanie Web

Pozwala na blokowanie ruchu sieciowego nie powiązanych z pracą, jak np. media, pobieranie, czat itp. w celu zredukowania obciążenia na sieci organizacji.

Wysoka Dostępność (High Availability)

Zapewnia, że urządzenie UTM jest zawsze dostępne za pomocą wbudowanych mechanizmów klastrowania (Active – Passive).

Centralny System Zarządzania

Zintegrowane rozwiązanie pozwalające zarządzać i regulować wiele urządzeń UTM, wdrożonych w wielu lokacjach.

Ochrona Poczty

Skanuje przychodzące i wychodzące emaile i załączniki na poziomie bramy sieciowej aby zablokować spam oraz wiadomości phishingowe zanim dostaną się do sieci.

Wirtualna Sieć Prywatna (VPN)

Zapewnia administratorom IT metodę zabezpieczenia połączenia między użytkownikami zdalnymi oraz budowanie połączeń między lokacjami.

X